Výsledok hľadania

0 Nájdené položky

empty

Nič sa nenašlo

Ľutujeme, vašim hľadaným výrazom nezodpovedá nič

Čaro nášho malebného Slovenska

V minulom blogu sme Vám priniesli zopár tipov, ktoré miesta by ste na Vašej ceste ,,okolo sveta“ mali jednoznačne navštíviť. Výhoda cestovania karavanom je práve tá, že môžete byť plne flexibilný a rozhodnúť sa doslova zo dňa na deň, ktorú krásu nášho Slovenska by ste chceli práve navštíviť. A ako správny rodák našej malebnej krajiny by ste určite nemali vynechať aj tieto čarovné miesta.

Pre aktívnu dovolenku v prírode Vám odporúčame navštíviť kemp Marina Liptov, ktorý sa rozlieha neďaleko Liptovskej Mary. Zaručene Vám učaruje krása Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier. Počas kempovania si tu môžete užiť množstvo letných aj zimných aktivít a pokiaľ máte radi trochu viac adrenalínu toto miesto Vám ponúka možnosti pre paragliding a horolezectvo.

K jedným z veľmi obľúbených kempingov na Zemplínskej šírave patrí Kemp Anima, ktorý ponúka množstvo trávnatých plôch pre nezabudnuteľné kempovanie priamo pri jednej z najkrajších pláži na šírave.

Nie darmo nesie svoj názov Slovenský raj, ktorý získal pomenovanie vďaka svojim vzácnym prírodným krásam. Tento ,,raj na zemi“ ukrýva zachované krasové planiny, riečne kaňony, rokliny a tiesňavy, čarovné vodopády, podzemný svet jaskýň a priepastí.

Tak čo? Presvedčili sme Vás na dobrodružnú dovolenku karavanom po Slovensku?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *